Twoja pasja - Twój zawód

Zapisz się na bezpłatne kursy zawodowe.

Ostatnie, przedwyjazdowe spotkanie uczestników projektu "Z Erasmusem po Europie, sopoccy seniorzy we Włoszech"

7 marca 2024 roku odbyło się trzecie, ostatnie, przedwyjazdowe spotkanie uczestników projektu "Z Erasmusem po Europie, sopoccy seniorzy we Włoszech", który odbędzie się w dniach 11-18.03.2024. Atmosfera była niesamowicie serdeczna i pełna pozytywnej energii, a wszystko za sprawą zorganizowanych przez panią Anię Dukowską (m.in. edukatorka, doradca zawodowy) warsztatów, które miały na celu jeszcze lepsze poznanie się przed nadchodzącą podróżą. Nasza koleżanka przygotowała niezwykle kreatywne ćwiczenie. Każdy z uczestników został poproszony o wybranie dwóch kart z rozsypanki, które w jego opinii najlepiej odzwierciedlałyby jego osobowość. To proste, lecz nietuzinkowe zadanie okazało się strzałem w dziesiątkę - uczestnicy z uśmiechem na twarzy odkrywali karty, a rozmowy na ich temat szybko przerodziły się w żywą wymianę spostrzeżeń i historii. Uśmiech nie schodził z twarzy uczestników. Na koniec spotkania wszyscy otrzymali pakiet podróżny i przepełnieni pozytywną energią rozeszli się do domów, aby w poniedziałek 11 marca gotowi na niezapomniane przygody i niepowtarzalne doświadczenia wspólnie wyruszyć w podróż z Erasmusem po Europie. 

 


„Z Erasmusem po Europie, sopoccy seniorzy we Włoszech”- projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Akredytacji Erasmusa na lata 2021-2027, Program: Erasmus+, Typ akcji: KA120-ADU-Akredytacja Erasmus w sektorze edukacji dorosłych. Numer akredytacji: 2022-1-PL01-KA120-ADU-000105729, Numer projektu: 2023-1-PL-KA121-ADU-000126604. Okres projektu: 01.06.2023-31.08.2024.

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności