Aktualności

zajecia letnieDziś zainagurowaliśmy działalność Wakacyjnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W pełnym słońcu na naszym boisku przed budynkiem CKU rozpoczęły się zajęcia pt. "Drugie śniadanie na trawie". Jesteśmy szczęśliwi, że znów możemy być razem ❤

wakacyjny logoKochani! Kilka dni temu obiecaliśmy Wam niespodziankę na zbliżające się lato. Miło nam poinformować, że od najbliższego poniedziałku rozpoczynamy zajęcia plenerowe na Wakacyjnym Sopockim Uniwersytecie Trzeciego Wieku ❤ Po wielu miesiącach przerwy, zapraszamy do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu! Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń w holu CKU przy ul. Kościuszki 22-24. CZEKAMY NA WAS ❤!
 
 
narodowy spis thumbKochani! Przypominamy, że od 1 kwietnia 2021 roku do 30 września 2021 roku trwa Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.Obowiązkową formą jest samospis internetowy.Metoda uzupełniająca to spis przez telefon, na infolinii spisowej lub wywiad z rachmistrzem. Rachmistrz będzie dzwonił z numeru telefonu 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Rachmistrzowi nie możesz odmówić realizacji spisu.
 
 

szczepimysie plakatSzanowni Państwo, W hali ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu działa punkt szczepień powszechnych. Zachęcamy do umawiania się tam na szczepienia przeciw COVID-19.