Twoja pasja - Twój zawód

Zapisz się na bezpłatne kursy zawodowe.

Projekt „Równi sobie” dobiegł końca. Co udało nam się zrobić?

Końca dobiegł kolejny projekt realizowany przez Stowarzyszenie „PRACA-EDUKACJA-ZDROWIE” od lat działające przy CKU Sopot.

„Równi sobie” to projekt realizowany w okresie od 01.02.2022 do 30.06.2022 r. dzięki wsparciu finansowym z Gminy Miasta Sopotu w ramach umowy na realizację zadania publicznego: „Edukacja / Edukacja dla uczniów cudzoziemców/repatriantów”.

W projekcie udział wzięło 76 uczniów z rodzin migranckich oraz 11 nauczycieli. Zgodnie z założeniem w projekcie zrealizowano 226 godzin zajęć przedmiotowych dla dzieci-migrantów w sopockich szkołach celem ułatwienia im obowiązkowej edukacji, w tym podniesienia kompetencji językowych i przedmiotowych uczniów.

W projekcie udział wzięły następujące placówki z Sopotu: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 8, Szkoła Podstawowa nr 9 oraz Zespół Szkół Technicznych. Dziękujemy za współpracę wszystkim zaangażowanym!

sopot logo

Plakat projektu do pobrania:

pdf

PLAKAT

Rozmiar: 612,50 kb

Centrum Kształcenia Ustawicznego
im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie
Adres
ul. Tadeusza Kościuszki 22-24
81-704 Sopot
Dane kontaktowe

tel: 58 551 17 13
tel/fax: 58 551 00 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © Wszelkie prawa zasteżone | Mapa strony

Projekt i realizacja. Strony WCAG dla instytucji - itee.pl