Twoja pasja - Twój zawód

Zapisz się na bezpłatne kursy zawodowe.

CKU, Stowarzyszenie Praca-Edukacja-Zdrowie, SPON, oraz Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta razem dla niepełnosprawnych

W dniu 12.10.2021 r. w CKU Sopot odbyło się spotkanie kończące kurs obsługi komputera oraz kurs z zakresu rozwijania kompetencji społecznych w ramach jednego z projektów Stowarzyszenia „Praca-Edukacja-Zdrowie” współfinansowanego przez Gminę Miasta Sopotu w ramach zadania publicznego „Działania polityki społecznej” (umowa nr 613/FN/21). Zaświadczenia uczestnikom projektu wręczyła pani Marlena Waruszewska-Jewsienia – pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych z Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Sopotu.

Spotkanie miało być zakończeniem projektu, jednak na prośbę uczestników postanowiliśmy przedłużyć kurs o kolejne 3, nieplanowane wcześniej spotkania. Cieszymy się, że projekt się podobał i, że udało się wyjść naprzeciw potrzebom naszych uczestników.

zdjęcie 1

zdjęcie 3

Centrum Kształcenia Ustawicznego
im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie
Adres
ul. Tadeusza Kościuszki 22-24
81-704 Sopot
Dane kontaktowe

tel: 58 551 17 13
tel/fax: 58 551 00 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © Wszelkie prawa zasteżone | Mapa strony

Projekt i realizacja. Strony WCAG dla instytucji - itee.pl