Twoja pasja - Twój zawód

Zapisz się na bezpłatne kursy zawodowe.

KLAUZULA INFORMACYJNA ZFŚS

KLAUZULA INFORMACYJNA

do Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w CKU Sopot

Administratorem danych osobowych jest Centrum Kształcenia Ustawicznego z siedzibą w Sopocie (CKU Sopot), ul. Tadeusza Kościuszki 22-24, kod pocztowy 81-704, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 58 551-00-11. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres: Centrum Kształcenia Ustawicznego ul. Tadeusza Kościuszki 22-24, 81-704 Sopot z dopiskiem „RODO”.

  • Celem przetwarzania danych osobowych jest korzystanie z usług i świadczeń oraz dopłat z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w CKU Sopot.
  • Podstawą prawną przetwarzania jest Ustawa o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1316).
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Nie podanie danych uniemożliwi przyznanie świadczenia socjalnego z Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Ma Pani/ Pan prawo do ochrony, dostępu, sprostowania, ograniczenia dostępu do danych osobowych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom upoważnionym do tego na podstawie przepisów prawa.
  • Decyzje dotyczące przetwarzania danych osobowych nie będą podejmowane w sposób automatyczny, w tym nie będą profilowane.
  • Będziemy przechowywać Pani/Pana dane osobowe przez czas niezbędny do realizacji celów określonych w pkt 1.

Informacja o prawie cofnięcia zgody:

W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.