Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
A-
A
A+

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

BEZPŁATNE KURSY

Kwalifikacyjny kurs zawodowy  to kurs prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach w zakresie jednej kwalifikacji. Minimalna liczba godzin kształcenia na tym kursie jest równa minimalnej liczbie godzin kształcenia zawodowego określonej w podstawie programowej kształcenia w zawodach dla danej kwalifikacji.

Ukończenie tego kursu umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji, przeprowadzanego przez okręgową komisję egzaminacyjną. Osoba, która ukończy kwalifikacyjny kurs zawodowy i zda egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w zakresie danej kwalifikacji, otrzymuje świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w określonym zawodzie będzie mogła otrzymać osoba, która posiada poziom wykształcenia wymagany dla danego zawodu (odpowiednio wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie) oraz zda egzaminy z zakresu wszystkich kwalifikacji wyodrębnionych w danym zawodzie, czyli posiada świadectwa potwierdzające uzyskanie kwalifikacji wyodrębnionych w danym zawodzie.

Centrum Kształcenia Ustawicznego  proponuje następujące bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe:

a20 a25
a36 a65
e13 e14
 e12  a27

    

Prowadzimy również kursy w poniższych kwalifikacjach:

 

 

Uwaga! Część zajęć prowadzona w formie kształcenia na odległość.

REKRUTACJA

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • wypełniony wniosek osobowy, do pobrania tutaj
  • dowód osobisty do wglądu,

SEKRETARIAT PRZYJMUJE TYLKO KOMPLET DOKUMENTÓW

UWAGA!
Kurs zostanie uruchomiony przy pełnej rekrutacji.