Twoja pasja - Twój zawód

Zapisz się na bezpłatne kursy zawodowe.

29.11/02.12.2022 r.: Seminarium kontaktowe w Norwegii dotyczące realizacji projektów finansowanych przez Unii Europejską na rzecz formalnej edukacji dorosłych

W Norweskim Øystese trwa 5-dniowe seminarium kontaktowe na temat realizacji projektów finansowanych przez Unię Europejską na rzecz formalnej edukacji dorosłych (A Contact Seminar/Training On The Implementation of Small Scale Partnerships for Adult Education: Integration Work in Formal Adult Education).

To wydarzenie, które szczególnie dedykowane do szkół dla dorosłych. Wśród 70 uczestników jest 4 przedstawicieli z Polski. CKU Sopot tym razem reprezentuje pani Sandra Goetz-Grabowska z naszego Zespołu ds. Projektów.

Naszym celem jest zainspirowanie się w temacie usprawnienia pracy z integracją w ramach formalnej edukacji dorosłych. Chcemy też zapoznać się z tym co robią inne organizacje edukacyjne w Europie na tym polu. Liczymy też na nawiązanie współpracy z organizacjami, z którymi moglibyśmy pracować w niedalekiej przyszłości, realizując wspólnie projekty edukacyjne w Sopocie.

Szczegóły na temat wydarzenia opisane są na stronie: https://salto-et.net/events/show/NO01_0421_TSS_2021

Wydarzenie współfinansowane ze środków programu Erasmus+ – TCA.

Erasmus+. Zmienia życie. Otwiera umysły.

Więcej informacji na temat programu Erasmus+ <www.erasmusplus.org.pl>

Erasmus + Logo