Twoja pasja - Twój zawód

Zapisz się na bezpłatne kursy zawodowe.

Rozpoczęcie kampanii TABASCO - stop cyberprzemocy wśród młodzieży

Rozpoczęcie kampanii TABASCO – stop cyberprzemocy wśród młodzieży

Miło nam poinformować, że właśnie rozpoczęła się kampania TABASCO mająca na celu m.in. promowanie uczciwego zachowania w sieci wśród młodzieży. Kampanię rozpoczęliśmy dnia 24.10.2022 r. serią warsztatów dla uczniów sopockich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Warsztaty prowadzone są w dniach 24/28.10.2022 r. dla 2 grup każdego dnia. Rozmawiamy z młodzieżą m.in. na temat cyberprzemocy, zachowań w sieci, bezpieczeństwa użytkowników Internetu, uzależnienia od nowych technologii.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęły:

Kampania w Polsce to pierwsze takie wydarzenie w ramach projektu. Wkrótce kampanie rozpoczną się także w Bułgarii, Portugalii, Rumunii, w Niderlandach i we Włoszech.

Dziękujemy za włączenie się do kampanii:

To nie koniec naszych działań. Wkrótce więcej informacji!

Projekt TABASCO ? stop cyberprzemocy wśród młodzieży (ang. A Targeted Anti-Bully Approach in Schools by Campaigning and Organising to dwuletni międzynarodowy projekt realizowany w okresie: od 01.03.2021 do 28.02.2023 przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie.

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu: Erasmus+ (www.erasmusplus.org.pl), Akcja 2: Partnerstwa strategiczne ? projekty wielostronne realizowane przy udziale polskich instytucji, Typ projektu: Współpraca szkół ? Partnerstwa strategiczne na rzecz edukacji szkolnej. Nr umowy: 2020-1-NL01-KA226-SCH-083054. 

Więcej o projekcie: https://www.ckusopot.pl/tabasco-stop-cyberprzemocy-wsrod-mlodziezy lub na stronie internetowej projektu TABASCO https://www.montesca.eu/tabasco/

Rozpoczęcie kampanii TABASCO
Rozpoczęcie kampanii TABASCO

logo UE